Działamy pod nadzorem Urzędu Gminy Wieliczka oraz Kuratorium Oświaty i Wychowania w Krakowie.

Nasze przedszkole urodziło się z marzeń, by stworzyć miejsce niezwykłe, tętniące życiem, baśniowe......, w którym dzieci czują się szczęśliwe.

Oferujemy bardzo dobre warunki bytowe i sanitarne. Na powierzchni 160 metrów mieszczą się dwie sale: dla "Kubusiów" i "Tygrysków" .

Do przedszkola mogą uczęszczać dzieci, które wymagają szczególnej opieki, a także indywidualnej diety. Uczestniczymy w ogólnopolskim programie "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy", którego celem jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych u najmłodszych. Nasz catering "Kuchnia malucha" przygotowuje posiłki w oparciu o założenia tej akcji.

Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola „Puchatkowo”?

ZAPRASZAMY DZIECI OD 2,5 DO 5- CIU LAT