(12) 346-48-04 / 668-275-921

Rozpoczynamy rekrutację na rok 2019/2020!

Posted by:

Drodzy Rodzice, 1 MARCA  2019 r. rusza REKRUTACJA DO NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA Artystyczno-Językowego „PUCHATKOWO”.

Przedszkole Artystyczno-Językowe „Puchatkowo”, mieści się w bardzo spokojnej, bezpiecznej okolicy
w budynku wolnostojącym przy ul. Mieszka I nr 2 w Wieliczce.

TUTAJ DZIECKO CZUJE SIĘ JAK W DOMU.

W placówce funkcjonują 2 ODDZIAŁY dla dzieci w wieku 2,5 – 4 LAT i 5 – 6 LAT. Dzieci mają do dyspozycji funkcjonalnie
i estetycznie urządzone sale zajęć wychowawczo – dydaktycznych. Są one wyposażone w bezpieczne kreatywne zabawki i pomoce dydaktyczne adekwatne do potrzeb i możliwości przebywających w niej dzieci.

Zapraszamy 🙂

tel. 668-275-921

Chronimy dzieci przed negatywnym działaniem smogu

Posted by:

STARAMY SIĘ ZMINIMALIZOWAĆ NEGATYWNE SKUTKI DZIAŁANIA SMOGU NA ZDROWIE DZIECI !!!

Udało się nam pozyskać oczyszczacze powietrza dzięki akcji społecznej zainicjowanej przez Marszałka Województwa małopolskiego, która ma na celu uświadomienie mieszkańców o problemie zanieczyszczenia powietrza.

TERAZ W KAŻDEJ SALI, GDZIE PRZEBYWAJĄ DZIECI, ZNAJDUJĄ SIĘ OCZYSZCZACZE POWIETRZA.